TMI Facebook TMI Twitter TMI Linkedin TMI Google TMI RSS

Téma měsíce

Vyjednávání o legislativním balíčku Čistá energie pro všechny Evropany jde do finále. Jaké budou důsledky pro české teplárenství? I o tom se bude diskutovat na Dnech teplárenství a energetiky 2018.

TOP Produkt

Nejsou k dispozici žádné zprávy.

Video

Pátý ročník konference, která tradičně probíhá v Olomouci, se letos poprvé koná v Praze (společně s LABOREXPO 2017). Cílem akce je posílit konkurenceschopnost firem v potravinářském a farmaceutickém...

Katalog

ABB s.r.o.
ABB s.r.o.
Štětkova 1638/18
14000 Praha 4
tel. +420739552216

Mitsubishi Electric Europe B.V.
Mitsubishi Electric Europe B.V.
Pekařská 621/7
155 00 Praha 5
tel. +420 251 551 470

B+R automatizace, spol. s r.o.
B+R automatizace, spol. s r.o.
Stránského 39
616 00 Brno
tel. +420 541 4203 -11

Události

Moderní technologie v energetice
2019-05-28
Místo: Hotel Avanti, Brno
Fórum kvality
2019-05-28 - 2019-05-29
Místo: Holiday Inn, Žilina
Národné fórum údržby 2019
2019-05-28 - 2019-05-29
Místo: Hotel PATRIA, Vysoké Tatry

Nový panelový průmyslový počítač noax Steel S21WP PCAP

Uvádíme na trh revoluční generaci počítačů s multitouch funkcíi pro průmyslové použití. Svým S21WP - průmyslovým počítačem s osvědčenou kvalitou a robustností a s nejmodernější technologií a elegantním designem - společnost noax Technologies AG znovu prokazuje svou průkopnickou pozici v oblasti vývoje a výroby průmyslových počítačů. Imponující je robustní a přitom dokonale tvarovaná, jemně broušená skříň z ušlechtilé oceli spolu s novým, odolným dotykovým displejem s tvrzeným bezpečnostním sklem. Uživatelé ocení brilantní 16:9 Full HD displej a budou nadšeni z možnosti ovládat dotykový panel technologie PCAP v pracovních rukavicích. Univerzální použitelnost umožňuje široká nabídka rozhraní. Tento počítač, vyvinutý  společností noax, je svým uživatelům dostupný s krytím IP65.

Elegantní design a robustní provedení 

Společnost noax Technologies AG startuje revoluční generaci počítačů s multitouch funkcíi pro průmyslové použití. Počítač noax S21WP poskytuje vysoký výkon a revoluční PCAP Touch (21“ Full HD displej ve formátu 16:9) s tvrzeným antireflexním krycím sklem beze spár a hran. 

Kompletně uzavřená skříň z jemně broušené nerezové oceli V2A nového průmyslového počítače noax fascinuje svým futuristicky působícím zdařilým vzhledem. 

Poskytuje uživateli krytí až IP69K. Hodí se perfektně pro použití v místech s vysokými hygienickými požadavky nebo v náročných podmínkách průmyslového prostředí. 

U průmyslového počítače z ušlechtilé oceli se používají speciální potravinářsky nezávadně těsnící šrouby a těsnění, které zamezují zachytávání nečistot. Jednoduché čištění a odolnost proti chemikáliím jsou samozřejmostí. 

Dotykový panel PCAP je také výborně odolný proti otřesům a rázům díky speciálnímu těsnění, které navíc má funkci protinárazového uložení.

Revoluční dotyková technologie v osvědčené kvalitě noax

Inteligentní technologie PCAP (Projected Capacative), zdokonalená pro průmyslové použití, umožňuje poprvé účelné použití multitouch technologií spolu s počítačem noax S21WP v podmínkách průmyslové výroby. Jedinečná je přitom ovladatelnost v běžných rukavicích a funkčnost v okrajové zóně panelu. Dokonce okraj displeje disponuje výbornou a dosud neviděnou dotykovou citlivostí. 

Uživateli tak je dostupný extrémně výkonný, přesný multitouch pro intuitivní, smartphonově orientované ovládání pomocí gest. Tento průmyslový počítač splňuje všechny náležitosti pro použití i v hygienické oblasti, např. v klinických oborech, chemických a farmaceutických laboratořích stejně jako v průmyslovém potravinářském prostředí. 

Rychlý a bezpečný přístup k často používaným funkcím dovolují tři prosvětlená volně programovatelná funkční tlačítka PCAP, integrovaná v panelu displeje. Se svým vysoce svítivým dotykovým displejem poskytuje průmyslový počítač noax optimální poměr mezi malým požadavkem na potřebu místa a přehledným, optimálním ovládáním zaměřeným na potřeby uživatele. 

Ve spojení se speciálně krytými konektorovými spojeními, sofistikovanou základní deskou all-in-one a s 3stupňovým řízením teploty je zaručena osvědčená kvalita a spolehlivost noax.

Individuálně konfigurovatelný a rozšířitelný

Nový průmyslový počítač noax Steel S21WP je dostupný s 21“ dotykovým displejem Full HD (16:9). Perspektivní a pro uživatele komfortní je modulární provedení díky rozšířitelným rozhraním. Snadná udržovatelnost a ovladatelnost je zabezpečována mikrořadičovou jednotkou MCU, SW nástrojem noax nSMART stejně jako vysokou integrační schopností do stávajících systémových řešení a rozšiřitelností funkcí pro individuální aplikace.  

Osvědčený integrovaný software noax nSMART pro snadnou a obsáhlou konfiguraci IPC noax umožňuje individuální nastavení zaměřená na potřeby uživatelů stejně jako monitorování a řízení, např. napětí a teploty, průmyslového počítače noax. Zaručuje se tak maximální míra provozní jistoty a spolehlivosti.

Průmyslový počítač noax S21WP získal také cenu Red Dot Award za design produktu. Vice info o ceně na tomto odkazu. 

Více informací zde.

Výkon pro bezpečnost - samos® PRO COMPACT

Výkonné kontroléry nové generace samos®PRO COMPACT jsou dalším členem portfolia bezpečnostních produktů společnosti Wieland Electric. Se svojí šířkou pouhých 45 mm se tyto kontroléry hodí k...