TMI Facebook TMI Twitter TMI Linkedin TMI Google TMI RSS

Téma měsíce

Vyjednávání o legislativním balíčku Čistá energie pro všechny Evropany jde do finále. Jaké budou důsledky pro české teplárenství? I o tom se bude diskutovat na Dnech teplárenství a energetiky 2018.

TOP Produkt

Nejsou k dispozici žádné zprávy.

Video

Pátý ročník konference, která tradičně probíhá v Olomouci, se letos poprvé koná v Praze (společně s LABOREXPO 2017). Cílem akce je posílit konkurenceschopnost firem v potravinářském a farmaceutickém...

Katalog

ABB s.r.o.
ABB s.r.o.
Štětkova 1638/18
14000 Praha 4
tel. +420739552216

Mitsubishi Electric Europe B.V.
Mitsubishi Electric Europe B.V.
Pekařská 621/7
155 00 Praha 5
tel. +420 251 551 470

B+R automatizace, spol. s r.o.
B+R automatizace, spol. s r.o.
Stránského 39
616 00 Brno
tel. +420 541 4203 -11

Události

Automatizace a modernizace pivovarů 2019
2019-01-24
Místo: Hotel Luční bouda, Pec pod Sněžkou
DIAGO 2019
2019-01-29 - 2019-01-30
Místo: Orea Resort Devět Skal ***, Sněžné - Milovy
Roboty 2019
2019-01-30 - 2019-02-01
Místo: Brno, hotel Avanti

Český dodavatel I&C Energo využívá Dassault Systèmes pro vylepšení svých největších projektů

  • Evropský dodavatel strojírenských služeb zavádí průmyslové řešení z nového portfolia společnosti Dassault Systèmes pro oblast ‚Energie, zpracování a veřejných služeb‘.
  • Spolupráce obou firem přinese podporu nepřetržitého toku dat a zrychlení procesů u velkých projektů.
  • Digitální transformace projektového managementu a jeho důsledné provedení je klíčem k omezení nákladů a prodlení.

Společnost Dassault Systèmes (Euronext Paris: #13065, DSY.PA), spolupracuje s  I&C Energo a.s. Firma si vybrala Dassault Systèmes, aby jí pomohla vylepšit strojírenské služby v evropském sektoru energetiky. Společnost I&C Energo zavede průmyslové řešení „Capital Facilities Information Excellence“. To má zefektivnit správu dokumentů, projektů a konfigurace související se strojírenstvím, výstavbou, údržbou a optimalizací elektráren a dalších průmyslových zařízení.

Nasazení tohoto řešení navazuje na dvouletý proces hodnocení tržních řešení, které I&C Energo provedla. Cílem je posílení mezinárodního obchodu prostřednictvím zmírnění stupňujícího se tlaku na časové a rozpočtové možnosti v tomto odvětví. „Capital Facilities Information Excellence“, založený na platformě 3DEXPERIENCE od Dassault Systèmes, poskytuje jednotný zdroj informací v unifikovaném digitálním prostředí a zajišťuje tak komplexní viditelnost projektových aktivit v reálném čase. Týmy I&C Energo, které se zabývají designem a zadáváním zakázek mohou bezproblémově spolupracovat na specifikacích projektů, dodržování oborových předpisů a řízení projektů, a zároveň rychle přijímat rozhodnutí, která snižují riziko opožděných nebo nepřesných změn.

„Jednotné řízení projektové dokumentace, plánování a reportů pro velké projekty přinese konkurenční výhodu a zapadá tak do naší strategie být mezinárodní vedoucí firmou v oboru, ve kterém působíme,“ uvedl Jan Krška, CSO a člen představenstva společnosti I&C Energo. „Společnost Dassault Systèmes vyhodnotila naše potřeby nejen z technického, ale i z obchodního hlediska. Platforma 3DEXPERIENCE nám tak pomůže zlepšit a rozšířit naše podnikání.“

„Společnosti, které projektují, stavějí nebo spravují investiční projekty, potřebují flexibilitu a efektivitu, aby odlišily svou nabídku na trhu a zároveň minimalizovaly rizika,“ uvedl Thomas Grand, viceprezident pro energetiku a průmyslovou výrobu Dassault Systèmes. „Při použití platformy 3DEXPERIENCE se společnost I&C Energo může spolehnout na konzistentní informace, dodržení standardů, zlepšení kvality a bezpečnosti a snížení časových i finančních nákladů souvisejících s projektem, což vyústí v lepší služby zákazníkům.“

„Capital Facilities Information Excellence“ je součástí nového portfolia řešení společnosti Dassault Systèmes v oblasti ‚Energie, zpracování a veřejné služby‘, založeného na platformě 3DEXPERIENCE. Strojírenské, dodavatelské a stavební firmy, jakož i vlastníci a provozovatelé investičních projektů mohou získat přidanou hodnotu ve všech fázích životního cyklu velkých závodů a aktiv s integrovaným přístupem ke zlepšení bezpečnosti, dodržování předpisů a termínů a zajištění udržitelnosti.

Více informace o průmyslových řešeních společnosti Dassault Systèmes pro odvětví ‚Energie, zpracování a veřejné služby‘ naleznete zde.

Výkon pro bezpečnost - samos® PRO COMPACT

Výkonné kontroléry nové generace samos®PRO COMPACT jsou dalším členem portfolia bezpečnostních produktů společnosti Wieland Electric. Se svojí šířkou pouhých 45 mm se tyto kontroléry hodí k...