TMI Facebook TMI Twitter TMI Linkedin TMI Google TMI RSS

Reklama

Nový informační portál a digitální časopis, který mapuje možnosti nejen tuzemské průmyslové produkce. Členění mezi jednotlivé průmyslové segmenty vhodně doplňuje zaměření tištěných časopisů členěných dle technologického zařazení řešení a produktů.

Časopis a portál TOVÁRNA není jen vlastním informačním projektem, ale propojením se stávajícími mediálními produkty z dílny vydavatelství Trade Media International slouží jako vstupní brána do novinek ze světa průmyslu.

Více o možnostech propagace si můžete vyžádat na reklama@itovarna.cz nebo volejte +420 777 793 393Továrna v TMI universu

Časopis TOVÁRNA není čistě novým magazínem, který by si prokopával cestu na trh. Jeho členění pouze doplňuje stávající nabídku časopisů a konferencí. Díky své digitální formě však nabízí širší prostor pro novinky ze světa průmyslu v širších souvislostech.

Mimo vlastního původního obsahu v něm čtenáři najdou také to nejlepší z časopisů Řízení a údržba průmyslového podniku a Control Engineering Česko. Velkou dávku původního obsahu také přinesou redakční mutace výstupů z tradičních seminářů pro inženýry.

Naopak to nejlepší ze světa TOVÁRNY si bude klestit cestu do digitálních vydání na iTovarna.czMožnosti spolupráce – neplaťte, zač nemusíte

Zajímavou možností pro firmy dodávající do průmyslových provozů je možnost bezplatné publikace článků. Web iTovarna.cz publikuje všechny články a tiskové zprávy spadající do zaměření časopisu. Vybrané příspěvky navíc zařazuje do plně interaktivního digitálního vydání.

Další možnosti propagace:

-          Inzerce v digitálním čísle

-          Produktové a technologické profily

-          Kombinace tištěného časopisu s digitální TOVÁRNOU

-          Bannery a zvýrazněné PR na webu itovarna.cz


Více o možnostech propagace si můžete vyžádat na reklama@itovarna.cz nebo volejte +420 777 793 393

Aktuálně: Ediční plán pro rok 2017

English version of MediaKit 2017: download here