TMI Facebook TMI Twitter TMI Linkedin TMI Google TMI RSS

Kalendář akcí :: Podrobnosti

Údržba pro TOP manažery 2019


Kategorie: Semináře/Konference
Organizace: ČSPÚ
Datum začátku: 2019-04-10
Datum ukončení: 2019-04-11
Místo: Konferenční centrum Akademie věd ČR – zámek Liblice
Strona www: http://https://udrzba-cspu.cz/events/konferencni-seminar-top-2019


„Údržba 4.0 - prediktivní údržba vyžaduje dobře fungující diagnostiku a analýzu dat"

Dovolujeme si Vás pozvat na konferenční seminář Údržba pro TOP manažery 2019 pořádaný Českou společností pro údržbu ve spolupráci s Technickou fakultou ČZU, Sdružením automobilového průmyslu a Svazem chemického průmyslu ČR. Mediálními partnery jsou, časopisy Trademedia, Řízení & údržba průmyslového podniku a All for Power.

Cílem je poskytnout vrcholovým manažerům informace z oblasti Údržby 4.0 - prediktivní údržby vyžadující dobře fungující diagnostiku a analýzu dat. K danému tématu vystoupí řada odborníků z oblasti údržby, diagnostiky a prediktivní údržby z Čech i zahraničí.

Půjde o přední odborníky z automobilového průmyslu a dalších odvětví průmyslové činnosti. Nebudou chybět přednášky pracovníků poradenských a konzultačních firem včetně pracovníků univerzit. Pozornost bude věnována novým požadavkům na Údržbu 4.0, technickou diagnostiku, spolehlivost, informační systémy zaměřenými na zpracování dat z diagnostiky a monitorování technického stavu, aplikaci internetu věcí v oblasti údržby. Vynechány nebudou ani nové požadavky na kompetence a zejména znalosti a dovednosti pracovníků v údržbě. Posláním konferenčního semináře je též vytvořit prostor pro výměnu zkušeností z uvedené oblasti.

Pro koho je seminář určen?

Obsah semináře je určen pro vrcholové manažery, tj. ředitele společností, výrobní a technické ředitele, asset manažery, vedoucí investiční pracovníky, manažery, plánovače a techniky preventivní údržby se zaměřením na prediktivní údržbu a další pracovníky na úseku řízení majetku a jeho údržby, především z průmyslových organizací.<< zpět